آرایشی و زیبایی

فواید استفاده از پرایمر مژه

فواید استفاده از پرایمر مژه

چطور با استفاده درست از پرایمر مژه آرایش چشم خود را جذاب تر کنیم؟

پرایمر مژه چیست و روش استفاده از پرایمر مژه : امروزه تولیدکنندگان لوازم آرایشی سعی در تولید محصولات بسیار جدید برای ماندگاری بیشتر آرایش، آرایشی بی‌نقص و حرفه‌ای دارند. به همین منظور پرایمر یکی از محصولاتی است که امروزه بسیار روی آن مانور می‌دهند و از پرایمر پوست صورت تا پرایمر لب و مژه و ابرو می‌سازند. پرایمر مژه محصولی جدید است که بتازگی به بازار آمده و افرادی که دوست دارند آرایش حرفه‌ای تری داشته باشند از آن غافل نمی‌شوند.
در این مقاله از دلگرم می‌خواهیم بدانیم پرایمر مژه چیست، چه کاربردی دارد، نحوه استفاده و همچنین مزایای آن چیست، همچنین به معرفی چند برند از این محصول می‌پردازیم.
پرایمر مژه چیست و چه کاربردی دارد؟
پرایمرها همگی به نوعی زیرساز آرایش هستند، حال چه برای پوست صورت بکار روند، چه برای لب و یا مژه و یا ابرو. پس تقریباً کار یکسانی دارند و آن بهتر نشستن آرایش روی صورت و ماندگاری بالای آن است.
اما پرایمر مژه چیست و چطور باعث می‌شود آرایش بهتری را با آن تجربه کنید؟ پرایمر مژه باعث می‌شود ریمل به آسانی روی مژه سر خورده و همین طور ماندگاری بیشتری داشته باشد. در نتیجه با خریدن پرایمر دیگر نیازی نیست پول گزافی برای خرید ریملهای حجم دهنده و پرپشت کننده مژه بدهید.
امروزه پرایمرهایی چند کاره به بازار آمده که از آنها می‌توان برای چشم و لب و مژه نیز استفاده نمود. پرایمر لب سبب می‌شود رژ لب لای خطوط لب نرود و لبهایتان چین نخورد. همچنین حالت تقویت کننده دارد. برای مژه نیز به ضخامت و تقویت آن کمک می‌کند.

پرایمر مژه چیست و چه کاربردی دارد؟

فوائد استفاده از پرایمر مژه

گفتیم که پرایمر در حالت کلی زیرساز بوده و باعث ماندگاری و خوب نشستن آرایش بر روی صورت می‌شود. استفاده از پرایمر مژه نیز از این امر مستثنی نبوده و فوائدی دارد.

زیباتر شدن چشم‌ها در اثر زیباتر شدن مژه‌ها
تقویت کنندگی مژه‌ها
مرطوب و نرم‌کنندگی مژه‌ها
بازسازی و رشد مژه
فاقد ضرر و ایجاد حساسیت
ماندگاری بهتر آرایش و ریمل روی مژه‌ها
راحت‌تر پاک شدن ریمل از روی مژه
بی نیازی از استفاده از ریمل قوی که پاک کردن سختی دارد
عدم سنگین شدن مژه‌ها با پرایمر

مضرات استفاده از پرایمر

باید بگوییم استفاده از پرایمر ضرری نداشته و تنها ضعفی که دارد این است که باید زمان زیادی بگذارید تا پرایمر بزنید. و یک مرحله به آرایش چشمتان اضافه خواهد شد. به همین دلیل بهتر است در میهمانی‌های رسمی از آن استفاده کنید و در آرایش روزانه آن را بکار نبرید.

روش استفاده از پرایمر مژه

پرایمر مژه یا همان ریمل پرایمر طرز استفاده آسانی شبیه به ریمل دارد. آن را بر روی مژه‌های تمیز خود بزنید. بهتر است قبل از آن مژه‌هایتان را فر مژه بزنید تا فر زیبایی داشته باشند. پرایمر را از ریشه تا نوک مژه‌ها مانند ریمل بزنید. بعد به سمت بالا از رو شانه کنید تا مژه‌هایتا بلند شود. پس از آن ریمل بزنید تا مژه‌هایی پرپشت و زیبا داشته باشید.

اگر از پرایمر مژه استفاده کنید، دیگر نیازی به مژه مصنوعی و یا اکستنشن مژه نداشته و بصورتی طبیعی مژه‌هایی کاملاً زیبا خواهید داشت. در کاشت مژه و اکستنشن و یا استفاده مکرر از مژه مصنوعی، چسب مژه خود مضراتی برای مژه و چشم دارد. گاهش اوقات سبب ایجاد آلرژی و حساسیت در چشم می‌شود. با یک پرایمر خوب و با کیفیت داشتن چشمانی زیبا را تجربه نمایید.

 

پرایمر مژه گلدن رز

برند گلدن رز محصول کشور ترکیه بوده و جزو برندهای مطرح است و بتازگی پرایمر مژه نیز تولید می‌کند. پرایمر مژه گلدن رز بافتی سبک داشته و دوام آرایش را بالا می‌برد. بعلاوه سبب نرمی و مقاومت مژه می‌شود. حاوی ویتامین E وb5 می‌باشد که به مژه تقویت رسانی انجام می‌دهد.

پیج فروشگاه روژابیوتی

دیدگاهتان را بنویسید