مراقبت و سلامتی

با لوسیون بدن ، پوستتان را نوازش کنید

لوسیون بدن، خط مقدم دفاعی پوست در برابر تهاجم‌هایی است که پس از حمام، آفتاب و شیو بدن اتفاق می‌افتد. مواد مغذی و آبرسان موجود در لوسیون‌های بدن می‌تواند پوست را بازسازی کرده و به حفظ تعادل و سلامت میکروبیوم پوست (باکتری مورد نیاز پوست) کمک کند

۱

لوسیون بدن

لوسیون بدن

ساختار لوسیون‌های بدن

لوسیون ها موادی شبیه به کرم هستند که از درصد بالایی آب تشکیل شده اند. هر اندازه که  کرم ها میزان چربی بیشتری دارند، لوسیون ها با آبرسانی بیشتر به پوست وظیفه احیا و جوانسازی را انجام میدهند.

لوسیون بدن سرشار از مواد مغذی است و با ترکیبات مفیدی مانند کره شی (دانه‌های روغنی درخت شی)، عصاره نارگیل، فندق و چربی دانه‌های طبیعی دیگر ساخته و پرداخته شده است. لوسیون‌ بدن، پوست  را نرم، صاف و از همه مهم‌تر به مدت 24 ساعت مرطوب می‌کند.

خودتان را نوازش کنید

لوسیون بدن رطوبت را به پوست هدیه کرده و از خشک شدن آن جلوگیری می‌کند.

یک لوسیون پوست بدن با کیفیت می‌تواند روی پوست‌های پوسته‌دار و کم‌آبی که به نظر خشن و خشک به نظر می‌رسد، معجزه کند. لوسیون بدن، عملکرد ویژه ای روی بهبود پوست دست‌ها و پاها دارد، ولی برای سایر نقاط بدن به جز پوست صورت هم میتوان از آن استفاده کرد. چرا که، پوست صورت بافت ظریف تری نسبت به بدن دارد و بایستی از انواع کرم های اختصاصی برای پوست صورت کمک بگیرید.

آبرسانی چند باره پوست خشک

مهم نیست که در کدام نوع آب و هوا زندگی می کنید؛ استفاده از لوسیون بدن برای همه لازم است. برخی افراد پوست حساسی دارند و پوست آنها می تواند به راحتی خشک و تحریک شود؛ حتی گاهی اوقات گرمای داخل خانه نیز برای این افراد مشکلات پوستی ایجاد می‌کند.

لوسیون بدن با کیفیت، که بعد از هر دوش یا حمام استفاده می‌شود، می‌تواند به حفظ رطوبت عمیق در پوست کمک کند و آن را هیدراته و انعطاف پذیر نگه دارد.

آبرسان پوست

آبرسان پوست

حتی اگر نوع پوست بدن شما چرب یا نرمال باشد، ممکن است نواحی زبری مانند اطراف آرنج یا زانو باعث آزردگی تان شود. این خشکی های موضعی نیز با استفاده از لوسیون پوست بعد از حمام یا قبل از خواب می‌توانند به تدریج بهبود پیدا کنند. با استفاده منظم از انواع لوسیون های آبرسان می‌توانید خشکی و خشونت پوست را کاهش داده و آن را مانند بقیه بدن صاف و ابریشمی کنید.

با پینه‌ها خداحافظی کنید

اگر مدل نشستن شما طوری است که قوزک و زانوی‌ پای‌تان پینه بسته یا این مسئله پوستی را ارث برده‌اید، با لوسیون درمانی با این پینه ها خداحافظی کنید.  استفاده مرتب از لوسیون بدن مرطوب کننده، می‌تواند این نواحی را انعطاف‌پذیر کرده و به شما کمک کند تا پوست مرده را راحت‌تر از بین ببرید.

بوی خوش همیشگی

این لوسیون ها با استفاده از اسانس عطرها فرموله شده اند و استفاده توامان لوسیون و عطر باعث میشود تا بوی عطر شما ماندگارتر شود. این نکته حرفه ای از کارشناسان زیبایی را هم در خاطر داشته باشید که استفاده همزمان از لوسیون بدن به همراه بادی اسپلش باعث ماندگاری بو و رطوبت هر دو محصول می شود.

به خودتان کمک کنید تا آرام شوید

حتی اگر پوست شما خوش فرم است و نیازی به مرطوب شدن با لوسیون ندارید، ماساژ بدن را با لوسیون معطر روی دستان امتحان کنید. حتی می‌توانید لوسیونی استفاده کنید که در حین ماساژ گرم می‌شود و احساس خوشایندی را در شما ایجاد می‌کند. احساس نرمی ملایم روی پوست شما که با حرکات ماساژ محکم و ثابت می‌چرخد، می‌تواند استرس را از بین ببرد، درد را کاهش دهد و با تقویت «اندورفین» احساس خوبی را در شما ایجاد کند.

پوست درخشان

پوست درخشان

پوست درخشنده با انواع لوسیون ها

در گذشته، لوسیون ها فقط به عنوان  یک مرطوب کننده خوشبو برای بدن شناخته می شدند که پس از حمام مورد استفاده قرار می‌گرفتند. اما امروزه لوسیون ها مصارف متنوعی دارند؛ از اضافه شدن انواع رنگدانه های درخشان کننده تا مواد سوپر فود و بسیار مغذی برای کمک به بافت پوست بدن. واقعیت این است که لوسیون‌ها امروز دیگر یک بعدی نیستند.

گاهی اوقات موادی در لوسیون وجود دارد تا هنگام استفاده به صورت دانه‌های درخشان بر روی پوست ظاهر شود.

مردان و زنان در همه سن ها، اقلیم‌ها و مناطق گاهی اوقات نیاز به آبرسانی و آبرسانی به پوست دارند. با افزایش سن زنان و خشک شدن پوست آنها، لوسیون بدن می‌تواند به یک عنصر اصلی در سبد بهداشتی آنها تبدیل شود که به حفظ سلامت و جذابیت پوست کمک می کند. کافیست به لیست لوسیون های برندهای مختلف ایرانی و خارجی نگاهی بیندازید تا با تنوع جذاب انواع لوسیون کودک، مردانه و زنانه بیشتر آشنا شوید و آن وقت برای خرید لوسیون بدن دلخواهتان تصمیم بگیرید.

بهترین زمان مصرف لوسیون بدن چه زمانی است؟

این ماده مغذی، خوشبو و مهربان با پوست نیز باید در درست‌ترین زمان مصرف شود تا بهترین تاثیر را روی پوست بگذارد. بهترین زمان استفاده از لوسیون بدن، درست پس از حمام و قبل از خشک شدن رطوبت روی پوست است. زمانی که پوست گرم است و رطوبت پس از حمام را در خود دارد.

بادی اسپلش

بادی اسپلش

باید هر روز از لوسیون بدن استفاده کنیم؟

مرطوب نگه داشتن پوست، مشکلات آن را کاهش می‌دهد اما استفاده افراطی از لوسیون ممکن است در بدن برخی افراد که پوست بسیار چرب دارند باعث بروز آکنه شود. اما به صورت کلی، استفاده درست از لوسیون می‌تواند علاوه بر تامین رطوبت پوست، باعث کاهش لکه‌های آن شود.

با  لوسیون های بدن سنت ایوز آشنا شوید:

محصولات این برند در صد کشور حضور جهانی دارد.خبر خوب اینجاست که هم اکنون در فروشگاه آرایشی و زیبایی زنونه می توانید محصولات این برند را با ضمانت و اطمینان از اصالت آن ها خریداری کنید.

استفاده از این لوسیون بدن باعث جلوگیری از خشک شدن پوست به خصوص در ناحیه های حساس و خشک مانند آرنج و زانو در طول روز می شود.پس از استحمام مقداری از لوسیون سینت ایوز را روی نواحی دست و پا ماساژ دهید تا خوب جذب شود.

لوسیون بدن سینت ایوز

لوسیون بدن سینت ایوز

بسیاری از افراد تنها با یک بار استفاده از این محصول، اثرات شگفت انگیز آن را تجربه کرده‌اند.

#لوسیون_بدن

#مراقبت_پوست

سایت فروشگاه

پیج فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید